logo
podzialak

SYLWESTER ABSTYNENCKI W „POWROCIE” | 2012-01-05

SYLWESTER ABSTYNENCKI W „POWROCIE”

SYLWESTER ABSTYNENCKI W „POWROCIE”

Po raz siedemnasty w siedzibie Stowarzyszenia Klubu Abstynenta „POWRÓT” w Mikołowie odbył się SYLWESTER ABSTYNENCKI . Tym razem : 2011/2012 r.

Przedsięwzięcie trzeźwościowe, akceptujące możliwości spędzenia sylwestra bez alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, koordynowało małżeństwo klubowiczów : Jolanta i Adam Sadowscy. Wodzirejem był instruktor imprez bezalkoholowych Czesław Kałka.

Udział wzięło 65 osób ( klubowicze, sympatycy), głównie z powiatu mikołowskiego, ale również z Rudy Śląskiej, Rybnika, Żor.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 20-tej, zaakceptowaniem specyfiki sylwestra. Po przywitaniu uczestników przez Jolantę Sadowską rozpoczęła się zabawa prowadzona przez DJ Czesława, były tańce, gry, zabawy integracyjne. Swoją obecnością zaszczycił nas ksiądz Wojciech Ignasiak, który pracuje w ośrodku leczenia odwykowego w Gorzycach.

Przeważała muzyka lat 80, ale również nowości hitowe. Tradycyjnie przed północą ustawiono na środku sali dużą świecę CARITASU, każdy uczestnik dostał również po zimnym ogniu, które odpalone zostały przed północą. Jola przekazała życzenia noworoczne, w tym również od prezesa stowarzyszenia Tadeusza Rosy. Po wyjściu na zewnątrz puszczano petardy, race, w ten sposób witając Nowy 2012 Rok, a później powrót na salę i zabawa do białego rana.

Przedsięwzięcie sfinansowali uczestnicy. Stowarzyszenie „POWRÓT” udostępniło lokal oraz sprzęt muzyczny.


DO SIEGO ROKUKoordynatorzy Prezes Stowarzyszenia

Jolanta i Adam Tadeusz Rosa
Sadowscy

Stowarzyszenie "POWRÓT"