logo
podzialak

Spotkanie przedświąteczne na Rynku w Rybniku. | 2016-12-20

Przedstawiciele Społeczności Mikołowskiego Powiatowego Klubu Młodzieżowego na spotkaniu przedświątecznym na Rynku w Rybniku.

Mikołów 19.12.2016 r.


Przedstawiciele Społeczności Mikołowskiego Powiatowego Klubu Młodzieżowego na spotkaniu przedświątecznym na Rynku w Rybniku.


Na zaproszenie Europosła Pana Bolesława Piechy młodzież z Mikołowskiego Powiatowego Klubu Młodzieżowego w składzie: Katarzyna Gembara, Mariusz Berger, Krzysztof Gembara, Paweł Kolonko, Wiktor Myszor, Mateusz Pluta, Miłosz Ryguła, Mariusz Wierzgoń, uczestniczyła w świątecznym wydarzeniu o charakterze regionalnym, które odbyło się w dniu 17 grudnia br. w godz. od 10:00 do 13:00 na Rynku w Rybniku. Dla uczestników przewidziano wiele atrakcji, m.in. poczęstunek regionalnymi specjałami, wspólne kolędowanie oraz zabawy i konkursy wiedzy o Unii Europejskiej dla najmłodszych. Organizatorami wydarzenia byli: Poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha oraz grupa parlamentarna Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.
Nasza młodzież obdarowana 30 kg "worem słodkości", otoczona ciepłem, życzliwością, przedświąteczną rodzinną atmosferą, z niezapomnianymi wrażeniami wyjechała do Mikołowa.
Wyjazd naszych przedstawicieli koordynowali Katarzyna Gembara i Mateusz Pluta.
Korzystając z okazji informujemy, że w dniu 20 grudnia (wtorek) (początek godz. 16:30) odbędzie się w POWROCIE PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE WSPÓLNOTY KLUBOWEJ (dorośli i młodzież) oraz Reprezentantów Młodzieżowych Liderów z przedstawicielami: parlamentarzystów, władz samorządowych gmin i starostwa powiatu mikołowskiego, województwa śląskiego, zakładów pracy, duchowieństwa, oświaty, ruchu trzeźwościowego, policji, straży miejskiej, straży miejskiej, straży pożarnej, środków społecznego przekazu.


Przewodniczący Samorządu Prezes Stowarzyszenia
Młodzieżowego "POWRÓT"

Stowarzyszenie "POWRÓT"